biuro@hydraulikakosiorowski.pl +48 604 503 919 / 15 847 12 72

O firmie

Nasza firma powstała z myślą o stworzeniu ludziom lepszych warunków, do życia, pracy i rozwoju rodziny.

Specjalizujmy się w zintegrowanych systemach instalacji budowlanych, poczynając od stworzenia koncepcji projektu, poprzez projektowanie inżynierskie, wykonawstwo, do zarządzania gotowym obiektem. Szeroki zakres obejmuje, projekty infrastrukturalne, mieszkaniowe, handlowe, oświatowe, szpitale, obiekty rekreacyjne i przemysłowe. Pozwala to na bycie generalnym wykonawcą inwestycji.

Jesteśmy dumni, że możemy proponować inwestorom kompletne rozwiązania, których bezpieczeństwo wynika z innowacyjnych materiałów i rozległej wiedzy.
Nasze zdolności do zmobilizowania kapitału, materiałów, wykonawców, w krótkich ramach czasowych, sprawiają, że jesteśmy doskonałym partnerem do projektów specjalnych.
Długotrwałe relacje z klientami, strategiczne partnerstwo, współpraca; wszystko to jest częścią zasad jakimi kieruje się firma Hydraulika Kosiorowski.
Widoczna w naszych projektach precyzyjna współpraca, motywacja i zaangażowanie, jest efektem atmosfery jaka panuje wśród pracowników.

W naszej firmie skupiamy się na stałym rozwoju wiedzy technicznej, zatrudniamy utalentowanych młodych ludzi i zachęcamy do bycia najlepszymi w swojej dziedzinie.